فیبر موجود در دانه چاودار برای کاهش وزن، کنترل دیابت و سلامت قلب بسیار موثر است.

آرد چاودار؛ سرشار از فیبر

چاودار

در مطالب قبل در رابطه با آرد چاودار و فواید نان چاودار به صورت خلاصه صحبت کردیم. شکل ظاهری دانه چاودار را توضیح دادیم. و درباره این موضوع که آرد چاودارچیست؟ و از کجا می توان آرد چاودار اصل را خرید؟ نیز مطالبی را بازگو کردیم.

آرد چاودار

آرد چاودار

 پودری است که از دانه چاودار کامل یا دانه های چمن چاودارآسیاب می شود.برای تولید نان چاودار و خمیرترش استفاده می شود،این  آرد  عطر و طعمی متمایز و ارزش غذایی بیشتری در مقایسه با نان پخته شده با آرد گندم دارد. آرد چاودارچیست؟ و از کجا می توان آرد چاودار اصل را خرید؟

ارزش غذایی چاودار:

نان چاودار سرشار از فیبر است و مشخصات مغذی چشمگیری دارد.

گفته شد ، ترکیب دقیق آن به مقدار  آرد چاودار  استفاده شده بستگی دارد.

به طور متوسط ​​، ۱ برش (۳۲ گرم) نان چاودار مواد مغذی زیر را تأمین می کند.https://fdc.nal.usda.gov/fdc-app.html#/?query=buckwheat

کالری: ۸۳

پروتئین: ۲٫۷ گرم

کربوهیدرات: ۱۵٫۵ گرم

چربی: ۱٫۱ گرم

فیبر: ۱٫۹ گرم 

منگنز: ۱۱٫۵٪ 

ویتامین: ۷٫۵٪

مس: ۶٫۶٪

آهن: ۵٪ .

نان چاودار همچنین حاوی مقادیر کمی روی ، اسید پانتوتنیک ، فسفر ، منیزیم ، کلسیم و سایر عناصر ریز مغذی است. در مقایسه با نان های معمولی مانند گندم سفید، نان چاودار فیبر بالاتری دارد. عناصر غذایی مغذی بیشتری به ویژه ویتامین های گروه B فراهم می کند.

علاوه بر این ، مطالعات نشان داده است که نان خالص تر سیر کننده تر است . میزان قند خون را تا حدی کمتر از نان های سفید و گندم تحت تأثیر قرار می دهد. 

فیبر موجود در آرد چاودار از نان های سفید بسیار بیشتر است.
نان چاودار سرشار از فیبر

آرد چاودار و فواید آن

یکی از فواید آرد چاودار که قبلا درباره آن صحبت کردیم فیبر آن است.

غذاهای غنی از فیبر به هضم غذا و کلسترول کمک می کنند. فیبر اضافی موجود در این نان به هضم غذا کمک می کند. احساس سیری را برای مدت زمان طولانی تری بعد از غذا حفظ می کند.

فیبر

این ماده موجود در چاودار باعث کاهش وزن می شود. چاودار منبع خوبی از فیبر است که به ویژه در ایالات متحده از اهمیت زیادی برخوردار است . زیرا اکثر آمریکایی ها این ماده را  در رژیم غذایی خود ندارند. فیبر چاودار غنی از پلی ساکاریدهای غیر سلولزی است. این ساختار که دارای قابلیت اتصال به آب فوق العاده بالا هستند . و به سرعت احساس سیری ایجاد می کنند . نان چاودار را به عنوان کمکی واقعی برای هر کسی که می خواهد لاغر شود می توان نام برد.

“فیبر در رژیم غذایی با کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی ، سرطان روده و دیابت و همچنین کمک به کاهش وزن و حفظ هضم خوب همراه است.”

صدف آرد

آرد چاودار در صدف آرد به صورت خرده و عمده به فروش می رسد.

مشتریان و متقاضیان آرد چاودار می‌توانند جهت خرید اینترنتی نسبت به ثبت سفارشات خود در فروشگاه صدف آرد اقدام نمایند.
 
برای خرید عمده آرد چاودار و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق زیر با ما در ارتباط باشید:
 

شماره تماس مدیریت:    ۰۹۱۲۱۶۴۲۵۶۱

شماره واتس آپ:          ۰۹۳۸۷۰۷۲۵۲۹

دیدگاهتان را بنویسید