خرید و قیمت آرد سفید نول قنادی سه صفر

آرد نول همان آرد سفید یا همان آرد سه صفر است که با نام آرد قنادی نیز معروف می باشد. دارای بافت کاملاً یکنواخت و دانه بندی نرم و همچنین گلوتن بالایی می باشد. بافت این آرد بسیار سبک می باشد. علت بافت نرم این آرد میزان سبوس گیری بالای آن می باشد. این آرد حداقل ۲۳٪ و به سفارش بعضی صنف ها تا ۳۳ % نیز سبوس گیری می شود. این آرد از پرمصرف ترین آردها در صنوف قنادی، شیرینی‌پزی، کیک‌پزی و تهیه خمیر پیتزا می باشد.

موارد مصرف آرد نول :

این آرد در قنادی، شیرینی‌پزی، کیک‌پزی، خمیر پیتزا، حلوا ، کارخانجات کیک و کلوچه، ویفر، بیسکویت و کراکر… استفاده می‌شود. محصولاتی که با این آرد تهیه می شوند بافتی نرم، لطیف و رنگ و طعم خاصی نیز دارند. 

خرید و قیمت آرد سفید نول قنادی سه صفر :

امروزه در اکثر استان ها کارخانجات آرد، آرد نول را به عنوان یکی از محصولات اصلی خود تولید می کنند.

این آردها با توجه به نوع گندم مصرفی با کیفیت های مختلف روانه بازار می کنند.

خرید و قیمت آرد سفید نول قنادی سه صفر ممکن است یکی از موضوعاتی باشد که بارها در مسیر تولید محصول خود با آن رو به رو شده باشید. در زمان خرید آرد نول نکاتی را به خاطر داشته باشید که در ادامه به آن ها می پردازیم.

نکاتی ضروری در زمان خرید آرد نول :

در زمان خرید آرد نول به نکات زیر توجه کنید :

  1. از آرد نول تازه استفاده کنید.
  2. آرد نول را از برندهای مختلف امتحان کنید.
  3. برای شروع کار ابتدا مقدار کم آرد نول تهیه کنید. اگر کیفیت مناسبی داشت و شما به نتیجه مورد نظر خود رسیدید خرید بعدی خود را در وزن بیشتر انجام دهید.
  4. مطمئن شوید به آرد نول مصرفی شما بهبوددهنده و مواد نگهدارنده اضافه نشده باشد.
  5. قبل از مصرف از آرد حتما آن را الک کنید. اگر دوست داشتید در این زمینه اطلاعات کافی داشته باشید ، مقاله فواید الک کردن آرد را مطالعه نمایید.
  6.  

صدف آرد :

در مجموعه صدف آرد انواع آرد نول با کیفیت و البته قیمت های مختلف با توجه به نیاز شما وجود دارد. شما می توانید خرید خرده آرد نول خود را از طریق فروشگاه صدف آرد انجام دهید.

برای خرید عمده این محصول از کارخانجات شهرهای مختلف می توانید از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس مدیریت:    ۰۹۱۲۱۶۴۲۵۶۱

شماره واتس آپ:          ۰۹۳۸۷۰۷۲۵۲۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.